Nawigacja

Kalendarz wydarzeń szkolnych Kalendarz konkursów, olimpiad i zawodów sportowych 2019/2020 Zajęcia pozalekcyjne Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2019/2020 Zespoły przedmiotowe

Organizacja pracy szkoły

Zajęcia pozalekcyjne

Plan zajęć dodatkowych przygotowujących do matury znajduje się w zakładce "Plan lekcji"

Zajęcia pozalekcyjne  - oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Termin

Sala lekcyjna

Szacik-Jankowska Jolanta

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne z języka polskiego

poniedziałek 14.30 - 15.15

13

Borsuk Agnieszka

zajęcia z języka niemieckiego dla maturzystów

poniedziałek 8.55 - 9.40

SJ

Czaplińska Danuta

"Zainteresowani chemią"

wtorek           15.15-16.00

14

Drapała Krystyna

koło matematyczne

poniedziałek 15.15-16.00

22

Jankun Ewa

LOP, 

cyklicznie        

28

praca z uczniem zdolnym (biologia)

wg potrzeb

28

Kilian Grzegorz

SKS piłka ręczna

środa

SG

Komorowska Anna

praca z uczniem zdolnym (zajęcia z języka polskiego)

poniedziałek 8.00 - 8.45

35

Kosińska Lucyna

chór

wtorek        15.30 - 17.00

aula

Kościukiewicz Marlena

konsultacje maturalne (z języka polskiego)

wg potrzeb

32

Kozłowska Joanna

indywidualny tok nauki języka hiszpańskiego

wg potrzeb

16

Litwin-Kizielewicz Renata

SK PCK

cyklicznie wg potrzeb

33

praca z uczniem zdolnym (koło biologiczne)

wtorek             13.30-14.25

33

Łysiak Anna

język włoski

środa             13.40-14.25

biblioteka

Mazur Tomasz

koszykówka chłopców i dziewcząt

wtorek             15.15-16.15

SG

Michalska Wioletta

warsztaty mikroskopowe

środa            18.00-19.30

CEEiRJ

Mielnik Grażyna

kółko matematyczne

poniedziałek 12.45-13.30

31

Nicpoń Agnieszka

praca z uczniem zdolnym (zajęcia z języka polskiego)

środa             13.40-14.25

26A

Nyk Dariusz

konsultacje maturalne (fizyka, informatyka)

według potrzeb

26

Ostrowska Iga

konsultacje z biologii, przyrody

poniedziałek

26

Pawlak-Gieniusz Agnieszka

konsultacje z fizyki

piątek            14.30-15.15

27

Plichta Ewa

kółko z języka angielskiego (dla uczniów klas I)

piątek            14.30-15.15

11

Radzymińska Anna

olimpijskie koło języka łacińskiego

piątek 8.00-8.45

biblioteka

zajęcia przygotowujące do matury (język łaciński)

środa 8.00-8.45

biblioteka

Samojłow Agnieszka

opieka nad Samorządem Uczniowskim

wg potrzeb

 

Skierska Elżbieta

koło religijne

poniedziałek 13.40-14.25

37

Skobel Paweł

SKS piłka siatkowa

środa 17.00

SG

Stec Daria

koło z etyki

poniedziałek 3lekcja

 

Szpakowska Urszula

SKS - zajęcia fitness

środa

sala fitnes

Wilicka Iwona

praca z uczniem zdolnym (przygotowanie do Olimpiady Literatury i Języka Polskiego)

piątek            8.00-8.45

34

Woźniak Elżbieta

indywidualne programy nauczania (historia, WoS)

czwartek

25

Wróblewska Joanna

kółko teatralne

środa 14.30

SK (55)

Wysocka Bożenna

praca z uczniem zdolnym (przygotowanie do konkursów matematycznych)

środa            14.30-15.00

22

 

Aktualności

Kontakt

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku
    ul. Ks. Elżbiety 1 78-400 Szczecinek
  • 94 37 400 32

Galeria zdjęć