• Najlepsze biegaczki i najlepsi biegacze są w I LO im. Ks. Elżbiety w Szczecinku

• 12.10.2022 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Licealiady. Kolejny sportowy sukces i to podwójny, odnieśli uczniowie naszej szkoły!

Nasze dziewczyny po raz kolejny okazały się najlepsze i zdobyły mistrzostwo powiatu! Również zespół chłopców zdobył I miejsce i został najlepszy w powiecie! Brawo!

Skład " złotej" sztafety dziewczyn: Martyna Nosal, Joanna Kulbaka, Zuzanna Śledź, Joanna Kiełtyka, Aleksandra Baranek, Patrycja Pastuszko, Zuzanna Idziak, Natalia Szydłowska, Hanna Skrobanek, Hanna Foltyniewicz oraz Marta Lewandowska. Gratulacje dziewczyny!

Skład "złotej" sztafety chłopców: Mikołaj Gałczyński, Igor Witkowski, Mateusz Zięba, Olgierd Masłowski, Bartosz Piątek, Ignacy Pieńkos, Igor Szołoch, Gabriel Łosiewicz, Jakub Kuleta, Szymon Ciecieląg i Maksymilian Kiczuk. Brawo chłopaki!

Opiekunem zespołów był p.Tomasz Mazur. Jeszcze raz gratulujemy ogromnego sukcesu naszym sportowcom! Życzymy powodzenia 20 października w Gryfinie w Mistrzostwach Województwa! Trzymamy kciuki za nasze dziewczyny i za naszych chłopców!

• Złoto i srebro na Mistrzostwach Powiatu w SLLA

• Nasze dziewczyny znowu najlepsze w lekkiej atletyce.

W piątek 30.09.2022 roku na stadionie lekkoatletycznym przy Zespole Szkół nr 6 odbyły się mistrzostwa powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w ramach Licealiady. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze uczennice, które po zaciętej walce zdobyły mistrzostwo powiatu! To pierwszy sukces sportowy w nowym roku szkolnym!

Nasze dziewczyny pod opieką p.Tomasza Mazura zajęły I miejsce i stanęły na najwyższym stopniu podium! Złote medale zdobyły: Hanna Skrobanek, Aleksandra Baranek, Patrycja Pastuszko, Zuzanna Idziak, Hania Foltyniewicz, Martyna Łukaszczuk, Zuzanna Nowacka, Weronika Birosz, Zosia Klin, Joanna Kulbaka, Martyna Nosal, Wiktoria Chmielewska, Martyna Hałuszka, Nikola Białoch, Oliwia Niedźwiedź i Natalia Radzińska.

Brawo dziewczyny za walkę, zaangażowanie i ogromny sukces!

Gratulacje!!!

Warto dodać,że to kolejny rok szkolny, kiedy nasze dziewczyny są najlepsze w powiecie w SLLA!

Chłopcy ze srebrem w lekkiej atletyce

Również chłopcy stanęli na podium w tych zawodach. Ogromne zaangażowanie i wola walki sprawiły, że chłopcy uplasowali się na II miejscu!

Nasi uczniowie zdobyli srebrne medale!!

Skład drużyny: Szymon Ciecieląg, Paweł Okuniewicz, Jakub Kuszmar, Gabriel Łosiewicz, Jakub Kumorek, Hubert Śniechowski, Igor Witkowski, Aleksander Wachowski, Wiktor Bęben, Ignacy Pieńkos, Tymon Pieńkos, Olgierd Masłowski, Bartosz Piątek, Mikołaj Gałczyński, Szymon Jankowski, Grzegorz Ostromecki.

Opiekun zespołu: p.Tomasz Mazur.

Brawo chłopaki za walkę!

Gratulacje!!!