• Zajęcia pozalekcyjne

        •  

          Oferta edukacyjna I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Elżbiety

          Zajęcia pozalekcyjne/dodatkowe działania dydaktyczne podejmowane przez nauczycieli w ciągu roku szkolnego 2020/2021.

           

          Lp.

          Imię i nazwisko

          Typ działań pozalekcyjnych

          Dodatkowe/dobrowolne

           

          Termin

          1.  

          p. Alina Antoniak – Czajka

          Redakcja FB szkoły

           

          Cały rok

           

          1.  

          p. Agnieszka Borsuk

          Fakultety z języka niemieckiego

          czwartek

          15.15 – 16.00

           

          1.  

          p. Teresa Budna

          Zajęcia przygotowujące do matury z języka francuskiego

          Poniedziałek

          15.15-16.00

           

          1.  

          p. Danuta Czaplińska

          Koło chemiczne

          Zajęcia dla klas II przygotowujące do matury z chemii

          (na zmianę co 2 tygodnie)

          Wtorek

          15.15 – 16.00

           

           

          1.  

          P. Krystyna Drapała

          Koło matematyczne dla kl. 2S i 2U

           

           

          Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 2B

          Poniedziałek 15.20 – 16.00

           

          Środa

          13.40 – 14.20

          1.  

          p. Zbigniew Gołębiowski

          Koło matematyczne kl. 2A

          Piątek

          8.00 – 8.45

          1.  

          p. Ewa Jankun

          Praca z uczniem zdolnym

          LOP

           

          doraźnie

          1.  

          p. Grzegorz Kilian

          Piłka ręczna

           

           

          1.  

          p. Anna Komorowska

          Konsultacje z języka polskiego

          doraźnie

           

          1.  

          p. Lucyna Kosińska

          Chór szkolny

          czwartek 15.30- 17.00

          1.  

          p. Marlena Kościukiewicz

          Przygotowanie do Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

          Piątek

          12.45 – 13.30

          1.  

          p. Renata Litwin-Kizielewicz

          Szkolne koło PCK

          Praca z uczniem zdolnym (przygotowanie do olimpiad)

          (zamiennie co 2 tygodnie)

          Piątek

          13.30 – 14.00

           

           

          1.  

          p. Dorota Ludka

          Zajęcia z chemii dla klas I i II (co 2 tygodnie)

          Czwartki

          14.30 – 15.15

           

          1.  

          p. Anna Łysiak

          Konsultacje język włoski i język francuski

          Tryb doraźny

           

          1.  

          p. Tomasz Mazur

          SKS koszykówka dziewcząt i chłopców

          Poniedziałek, środa

          15.15 – 16.00

          1.  

          p. Grażyna Mielnik

          Koło matematyczne kl. 2P

          Środa

          8.00 – 8.45

           

          1.  

          p. Dariusz Nyk

           

          Zajęcia przygotowujące do matury z fizyki

          Środa

          8.00 – 8.45

          1.  

          p. Piotr Okuniewicz

          Opieka nad szkolną siecią komputerową

          Cały rok

           

          1.  

          p. Iga Ostrowska

          Biologia dla zainteresowanych

          Czwartek

          15.15 – 16.00

          1.  

          p. Agnieszka Pawlak-Gieniusz

          Zajęcia dodatkowe dla IIP – on-line Zoom

          Środa

          18.00

          1.  

          p. Ewa Plichta

          Zajęcia dla kl. 3C przygotowujące do matury z języka angielskiego

          Czwartek

          8.55 – 9.40

           

          1.  

          p.  Anna Radzymińska

          Konsultacje – język łaciński

          Cały rok wg potrzeb

          1.  

          p. Agnieszka Samojlow

          Opieka nad SU

          Cały rok

          wg potrzeb

          1.  

          p.  Paweł Skobel

          SKS piłka siatkowa

          Czwartek

          15.30 – 17.00

           

          1.  

          p.  Daria Stec

           

           

           

          Indywidualny program z języka niemieckiego (ucz. z kl. II T)

           

          Koło z etyki

           

          Wg potrzeb

          1.  

          p.  Stanisława Szokal-Egird

          Praca z uczniem słabym i zdolnym

          Indywidualny program nauczania – 5 osób

          Wg potrzeb

          1 godzina tygodniowo

           

          1.  

          p. Urszula Szpakowska

           

          Zajęcia fitness dla dziewcząt

          Środa od 15.15

          1.  

          p. Iwona Wilicka

          Gazetka szkolna „eLo”

          Wg potrzeb

           

          1.  

          p.  Elżbieta Woźniak

          Indywidualny program z historii (ucz. Z kl. IIIC)

           

           

          1.  

          p. Joanna Wróblewska

           

          Kółko teatralne

           

          1.  

          p.  Piotr Wróblewski

          Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

           

           

           

          1.  

          p. Bożenna Wysocka

          Przygotowanie do konkursów i olimpiad z matematyki

          Wtorek 13.30