Nawigacja

Kalendarz wydarzeń szkolnych Kalendarz konkursów, olimpiad i zawodów sportowych 2019/2020 Zajęcia pozalekcyjne Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2020/2021 Zespoły przedmiotowe

Organizacja pracy szkoły

Zajęcia pozalekcyjne

 

Oferta edukacyjna I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Elżbiety

Zajęcia pozalekcyjne/dodatkowe działania dydaktyczne podejmowane przez nauczycieli w ciągu roku szkolnego 2020/2021.

 

Lp.

Imię i nazwisko

Typ działań pozalekcyjnych

Dodatkowe/dobrowolne

 

Termin

  1.  

p. Alina Antoniak – Czajka

Redakcja FB szkoły

 

Cały rok

 

  1.  

p. Agnieszka Borsuk

Fakultety z języka niemieckiego

czwartek

15.15 – 16.00

 

  1.  

p. Teresa Budna

Zajęcia przygotowujące do matury z języka francuskiego

Poniedziałek

15.15-16.00

 

  1.  

p. Danuta Czaplińska

Koło chemiczne

Zajęcia dla klas II przygotowujące do matury z chemii

(na zmianę co 2 tygodnie)

Wtorek

15.15 – 16.00

 

 

  1.  

P. Krystyna Drapała

Koło matematyczne dla kl. 2S i 2U

 

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 2B

Poniedziałek 15.20 – 16.00

 

Środa

13.40 – 14.20

  1.  

p. Zbigniew Gołębiowski

Koło matematyczne kl. 2A

Piątek

8.00 – 8.45

  1.  

p. Ewa Jankun

Praca z uczniem zdolnym

LOP

 

doraźnie

  1.  

p. Grzegorz Kilian

Piłka ręczna

 

 

  1.  

p. Anna Komorowska

Konsultacje z języka polskiego

doraźnie

 

  1.  

p. Lucyna Kosińska

Chór szkolny

czwartek 15.30- 17.00

  1.  

p. Marlena Kościukiewicz

Przygotowanie do Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Piątek

12.45 – 13.30

  1.  

p. Renata Litwin-Kizielewicz

Szkolne koło PCK

Praca z uczniem zdolnym (przygotowanie do olimpiad)

(zamiennie co 2 tygodnie)

Piątek

13.30 – 14.00

 

 

  1.  

p. Dorota Ludka

Zajęcia z chemii dla klas I i II (co 2 tygodnie)

Czwartki

14.30 – 15.15

 

  1.  

p. Anna Łysiak

Konsultacje język włoski i język francuski

Tryb doraźny

 

  1.  

p. Tomasz Mazur

SKS koszykówka dziewcząt i chłopców

Poniedziałek, środa

15.15 – 16.00

  1.  

p. Grażyna Mielnik

Koło matematyczne kl. 2P

Środa

8.00 – 8.45

 

  1.  

p. Dariusz Nyk

 

Zajęcia przygotowujące do matury z fizyki

Środa

8.00 – 8.45

  1.  

p. Piotr Okuniewicz

Opieka nad szkolną siecią komputerową

Cały rok

 

  1.  

p. Iga Ostrowska

Biologia dla zainteresowanych

Czwartek

15.15 – 16.00

  1.  

p. Agnieszka Pawlak-Gieniusz

Zajęcia dodatkowe dla IIP – on-line Zoom

Środa

18.00

  1.  

p. Ewa Plichta

Zajęcia dla kl. 3C przygotowujące do matury z języka angielskiego

Czwartek

8.55 – 9.40

 

  1.  

p.  Anna Radzymińska

Konsultacje – język łaciński

Cały rok wg potrzeb

  1.  

p. Agnieszka Samojlow

Opieka nad SU

Cały rok

wg potrzeb

  1.  

p.  Paweł Skobel

SKS piłka siatkowa

Czwartek

15.30 – 17.00

 

  1.  

p.  Daria Stec

 

 

 

Indywidualny program z języka niemieckiego (ucz. z kl. II T)

 

Koło z etyki

 

Wg potrzeb

  1.  

p.  Stanisława Szokal-Egird

Praca z uczniem słabym i zdolnym

Indywidualny program nauczania – 5 osób

Wg potrzeb

1 godzina tygodniowo

 

  1.  

p. Urszula Szpakowska

 

Zajęcia fitness dla dziewcząt

Środa od 15.15

  1.  

p. Iwona Wilicka

Gazetka szkolna „eLo”

Wg potrzeb

 

  1.  

p.  Elżbieta Woźniak

Indywidualny program z historii (ucz. Z kl. IIIC)

 

 

  1.  

p. Joanna Wróblewska

 

Kółko teatralne

 

  1.  

p.  Piotr Wróblewski

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

 

 

 

  1.  

p. Bożenna Wysocka

Przygotowanie do konkursów i olimpiad z matematyki

Wtorek 13.30

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku
    ul. Ks. Elżbiety 1 78-400 Szczecinek
  • 94 37 400 32

Galeria zdjęć