Nawigacja

Zespoły przedmiotowe Dokumenty szkolne Kalendarz wydarzeń szkolnych Zajęcia pozalekcyjne Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2018/2019

Organizacja pracy szkoły

Zajęcia pozalekcyjne

            Zajęcia pozalekcyjne  - oferta edukacyjna na rok szkolny 2018/2019

 

Uczniowie zainteresowani udziałem w zajęciach proszeni są o indywidualny

kontakt z nauczycielem.

 

Lp.

Imię i nazwisko

Typ działań pozalekcyjnych

 

1.

p. Alina Antoniak-Czajka

Realizacja programów indywidualnych dla uczniów szczególnie uzdolnionych z historii i wiedzy o społeczeństwie.

Przygotowanie do olimpiad i konkursów z historii i wiedzy o społeczeństwie.

DKF – przy kinie „Wolność”.

Redakcja fb.

 

2.

p. Anna Baryłowicz

Koło fizyczne.

Kolo Młodego Architekta.

 

3.

p. Agnieszka Borsuk

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiad i konkursów z języka niemieckiego.

 

4.

p. Teresa Budna

Praca z uczniem zdolnym (klasy I) – przygotowanie do olimpiad i konkursów z języka francuskiego.

Zajęcia wyrównawcze (klasy III).

 

5.

p. Danuta Czaplińska

Koło chemiczne.

 

6.

p. Zbigniew Gołębiowski

Koło matematyczna.

 

7.

p. Ewa Jankun

Szkolne koło LOP.

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiad i konkursów z biologii.

 

8.

p. Grzegorz Kilian

SKS – piłka ręczna.

 

9.

p. Anna Komorowska

DKK przy bibliotece szkolnej.

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiad i konkursów z języka polskiego.

 

10.

p. Marlena Kościukiewicz

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiad i konkursów z języka polskiego.

 

11.

p.  Joanna Kozłowska

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiad i konkursów z języka angielskiego.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego w części ustnej.

 

12.

p. Zbigniew Lankauf

Kolo strzeleckie.

 

13.

p. Renata Litwin-Kizielewicz

Szkolne koło PCK.

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiad i konkursów z biologii.

 

14.

p. Anna Łysiak

Praca z uczniem zdolnym z języka francuskiego i języka włoskiego.

Zajęcia przygotowujące do matury.

 

15.

p. Tomasz Mazur

SKS – piłka koszykowa.

 

16.

p. Violetta Markiewicz

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiad i konkursów z języka rosyjskiego.

 

17.

p. Wioletta Michalska

Warsztaty mikroskopowe.

Realizacja programu indywidualnego z geografii dla ucznia szczególnie uzdolnionego.

 

18.

p. Grażyna Mielnik

Koło matematyczna dla uczniów klasy II A.

 

19.

p. Dariusz Nyk

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiad i konkursów z informatyki, fizyki.

 

20.

p. Iga Ostrowska

Kolo przedmiotowe – Biologia dla zainteresowanych.

Konsultacje dla uczniów z biologii i przyrody.

21.

p.  Anna Radzymińska

Zajęcia i opieka nad działaniami SU.

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiad i konkursów z języka łacińskiego.

 

22.

p. Agnieszka Samojlow

Zajęcia i opieka nad działaniami SU.

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiad oraz konkursów z języka angielskiego.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego w części ustnej.

 

23.

p.  Paweł Skobel

SKS – piłka siatkowa.

 

24.

p.  Daria Stec

Kolo języka niemieckiego.

Cykl zajęć propagujących wiedzę o J. S. Kaulfussie.

przygotowanie do olimpiad i konkursów z języka niemieckiego.

 

25.

p.  Aleksandra Stemplewska

Koło teatralne.

Przygotowanie do olimpiad i konkursów z języka polskiego.

 

26.

p.  Jolanta Szacik- Jankowska

Realizacja programów indywidualnych z języka polskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

Przygotowanie do olimpiad i konkursów z języka polskiego oraz edukacji filmowej.

 

27.

p.  St. Szokal-Egird

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiad oraz konkursów z języka angielskiego.

 

28.

p.  Brygida Szyćko

Realizacja działań profilaktycznych.

 

29.

Ks. Dariusz Więcek

Zajęcia przygotowujące do Olimpiady Religijnej.

 

30.

p. Iwona Wilicka

Opieka i kierowanie pracami szkolnej gazetki.

Przygotowanie do olimpiad i konkursów z języka polskiego oraz edukacji medialnej.

 

31.

p.  Elżbieta Woźniak

Realizacja programów indywidualnych z historii dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

Przygotowanie do olimpiad i konkursów z historii i wiedzy o społeczeństwie.

 

32.

p.  Piotr Wróblewski

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiad i konkursów z języka angielskiego.

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów z trudnościami w nauce.

 

33.

p. Bożenna Wysocka

Kolo matematyczne dla uczniów klasy I A.

 

Aktualności

Kontakt

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku
    ul. Ks. Elżbiety 1 78-400 Szczecinek
  • 94 37 400 32

Galeria zdjęć