Nawigacja

Kalendarz wydarzeń szkolnych Kalendarz konkursów, olimpiad i zawodów sportowych 2019/2020 Zajęcia pozalekcyjne Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2019/2020 Zespoły przedmiotowe

Organizacja pracy szkoły

Zespoły przedmiotowe

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE 2019/2020

p. EWA JANKUN   -  LIDER pracy zespołów przedmiotowych

ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY

SKŁAD ZESPOŁU PRZEDMIOTOWEGO

PRZEWODNICZĄCY

 

    1.      Zespół nauczycieli

przedmiotów humanistycznych.

 

W tym: języka polskiego, biblioteki szkolnej, podstaw dziennikarstwa, historii, wiedzy o społeczeństwie, historii i społeczeństwa, historii wojskowości, języka łacińskiego w prawie, wiedzy o kulturze, muzyki, religii oraz etyki.

 

p. Alina Antoniak-Czajka

p. Piotr Barys

p. Jerzy Kania

p. Anna Komorowska

p. Lucyna Kosińska

p. Marlena Kościukiewicz

p. Anna Łysiak

p. Agnieszka Nicpoń

p. Maciej Podstawski

p. Anna Radzymińska

p. Elżbieta Skierska

p. Daria Stec

p. Aleksandra Stemplewska

p. Magdalena Szymikowska

ks. Dariusz Więcek

p. Iwona Wilicka

p. Elżbieta Woźniak

p. Joanna Wróblewska

 

 

p. Anna Komorowska

 

     2.       Zespół nauczycieli nowożytnych języków obcych.

 

W tym: języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego, języka rosyjskiego, języka francuskiego, języka włoskiego.

 

 

 

p. Janina Adamiecka

p.  Agnieszka  Borsuk

p. Teresa  Budna

p. Karolina Kowalczyk

p.  Joanna Kozłowska

p. Anna  Łysiak

p. Ewa Plichta

p. Agnieszka Samojłow

p. Daria Stec

p. Stanisława Szokal – Egird

p. Magdalena Szymikowska

p. Piotr Wróblewski

 

 

p. Piotr Wróblewski

 

    3.      Zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

 

 

W tym: matematyki, informatyki, podstaw przedsiębiorczości, ekonomii w praktyce, elementów programowania, rysunku technicznego, fizyki, biologii, chemii, geografii, wychowania fizycznego oraz edukacji dla bezpieczeństwa.

 

p. Honorata Bobyk

p. Teresa Budna

p. Danuta Czaplińska

p. Krystyna Drapała

p. Zbigniew Gołębiowski

p. Ewa Jankun

p. Grzegorz Kilian

p. Ewa Kulik

p. Zbigniew Lankauf

p. Renata Litwin- Kizielewicz

p. Dorota Ludka

p. Tomasz Mazur

p. Wioletta Michalska

p. Grażyna Mielnik

p. Sławomir Mikosza

p. Dariusz Nyk

p. Piotr Okuniewicz

p. Iga Ostrowska

p. Agnieszka Pawlak-Gieniusz

p. Paweł Skobel

p. Urszula Szpakowska

p. Magdalena Szymaszek

p. Bożenna Wysocka

 

 

p.  Grażyna Mielnik

 

   4.      Zespół nauczycieli wychowawców.

 

Klasy pierwsze

I a – p. Joanna Wróblewska

I b -  p. Daria Stec

I c –  p. Elżbieta Skierska

I d – p. Agnieszka Borsuk

I e -  p. Aleksandra Stemplewska

 

I p – p. Grażyna Mielnik

I r – p. Stanisława Szokal-Egird

I s – p. Grzegorz Kilian

I t – p. Danuta Czaplińska

I u – p. Agnieszka Nicpoń

 

Klasy drugie

II a – p. Tomasz Mazur

II b – p. Teresa Budna

II c – p. Iga Ostrowska

II d – p. Ewa  Jankun

II d1 – p. Paweł Skobel

 

Klasy trzecie

III a – p. Dariusz  Nyk

III b – p. Piotr Wróblewski

III c – p. Marlena Kościukiewicz

III c1 – p. Elżbieta Woźniak

III d – p. Renata Litwin-Kizielewicz

III e – p. Anna Łysiak

 

 p. Sylwia Rynkiewicz – psycholog

 

 

p. Aleksandra Rynkiewicz

Aktualności

Kontakt

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku
    ul. Ks. Elżbiety 1 78-400 Szczecinek
  • 94 37 400 32

Galeria zdjęć