Nawigacja

Konkursy gimnazjalne 2018/2019

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH dla GIMNAZJÓW

Rok szkolny 2018/2019

 

Konkursy dla gimnazjalistów:

Języka Polskiego, Matematyczny, Fizyczny, Chemiczny, Biologiczny, Historyczny, Geograficzny, Języka Angielskiego, Języka Niemieckiego, Wiedzy o Społeczeństwie.

 

Lp.

Imię/imiona i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

 

1.

Zuzanna Sędziejewska

Zespół Szkół Borne Sulinowo

2.

Urszula Różewicka

3.

Bartłomiej Pasterczyk

4.

Piotr Siembab

5.

Aleksandra Hengler

6.

Jakub Styber

7.

Klaudia Chadeja

8.

Martyna Pawlak

Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku

W tym: Gimnazjum Nr 3 im. Adama Giedrysa w Szczecinku

9.

Amelia Leśniewicz

10.

Urszula Ewelina Begiedza

11.

Klaudia Grygorcewicz

12.

Justyna Anita Świerczyńska

13.

Cezary Wydmuch

14.

Igor Piotr Dżygun

15.

Wiktor Podolańczyk

16.

Jonatan Walczak

17.

Oliwia Siembab

18.

Martyna Świętowicz

Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Zdobywców Wału Pomorskiego

W tym: Gimnazjum Nr 1 im. Zjednoczonej Europy

19.

Maja Kinga Wojtowicz

20.

Amelia Dominika Dymitruk

21.

Maciej Kołodziejczak

22.

Patrycja Nerć

23.

Wojciech Pestka

24.

Natalia Padoł

25.

Jędrzej Tomasz Miga

26.

Julia Angelika Kowalczuk

27.

Andrzej Fiks

28.

Malwina Pytel

Zespół Szkół w Barwicach

29.

Hubert Miłosz Smółka

30.

Wiktoria Hyz

31.

Karolina Patrycja Cisińska

32.

Laura Mateusiak

33.

Klaudiusz Dworzecki

34.

Jakub Tomaszewicz

35.

Kornel Szyszka

Gimnazjum przy Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinku

36.

Szymon Markiewicz

37.

Marcin Obuchowski

38.

Michał Kochanowski

39.

Agata Rybak

40.

Leon Kin

41.

Maciej Pacholczyk

42.

Julia Świątek- Brzezińska

43.

Dominik Fijałkowski

44.

Krystian Kolak

45.

Aleksandra Świrydo

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza z oddziałami gimnazjalnymi w Białym Borze

W tym: Gimnazjum Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze

 

46.

Seweryn Wiśniewski

47.

Roch Pawłowski

48.

Aleksandra Majewska

49.

Taron Tovmasyan

50.

Martyna Brzegowy

Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Szczecinku

51.

Marta Maria Ogrodzińska

52.

Jacek Krzysztof Dobiański

53.

Alex Topór

54.

Krzysztof Pawluś

55.

Jakub Kubacki

Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników w Łubowie

W tym: Zespół Szkół w Łubowie Gimnazjum

56.

Juli Szlaz

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Szczecinku

W tym: Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego Gimnazjum Nr 2 w Szczecinku

57.

Natasza Klepacka

58.

Dominika Dziuba

59.

Zuzanna Dąbek

60.

Emilia Gut

61.

Kajetan Kwiatkowski

62.

Kacper Kuta

63.

Igor Gruszka

64.

Jakub Orylski

65.

Szymon Jabłuszewski

66.

Igor Tłuszcz

Zespół Szkół w Grzmiącej

W tym: Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego

67.

Julia Helena Skoczewska

68.

Rafał Donat

69.

Hubert Westerlich

70.

Wiktoria Wieliczko

Aktualności

Kontakt

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku
    ul. Ks. Elżbiety 1 78-400 Szczecinek
  • 94 37 400 32

Galeria zdjęć