Nawigacja

Sukcesy uczniów naszej szkoły

2019/2020

Sukcesy uczniów I Liceum Ogólnokształcącego

im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku w roku szkolnym 2019/2020

 

  1. Olimpiady i konkursy przedmiotowe  (szczebla centralnego)

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa

Uzyskany tytuł/miejsce

  1.  

Sobczak Paweł

IV edycja Olimpiady Statystycznej

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Bartoszcze Iwo

Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Ferencowycz Wiktoria

Olimpiada Wiedzy o Mediach

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Grodzińska Laura

Olimpiada Wiedzy o Mediach

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Pierańska Zuzanna

Olimpiada Wiedzy o Mediach

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Marzec Oskar

Olimpiada Wiedzy o Mediach

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Andrzejewska Aleksandra

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Rogiński Michał

Olimpiada Języka Łacińskiego i Literatury Starożytnej

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Andrzejewska Aleksandra

 

II Olimpiada Wiedzy o Mózgu

laureat etapu centralnego

 

 

  1.  

Schlamberger Roland

 

II Olimpiada Wiedzy o Mózgu

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Radzymiński Mateusz

 

II Olimpiada Wiedzy o Mózgu

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Serement Katarzyna

 

II Olimpiada Wiedzy o Mózgu

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Awtuch Katarzyna

 

II Olimpiada Wiedzy o Mózgu

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Ksok Kornelia

 

II Olimpiada Wiedzy o Mózgu

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Begiedza Urszula

 

II Olimpiada Wiedzy o Mózgu

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Schlamberger Roland

XII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Pierańska Zuzanna

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawach Ucznia

finalistka

  1.  

Begiedza Urszula

 

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Rybińska Alicja

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

finalista etapu centralnego

 

  1.  

Klasa I P

XXXI edycja Międzynarodowego Konkursu „Matematyka Bez Granic” pod patronatem Rady Europy

I miejsce w regionie: lubusko-zachodniopomorskim i

VI miejsce w Polsce

  1.  

Klasa I A

XXXI edycja Międzynarodowego Konkursu „Matematyka Bez Granic” pod patronatem Rady Europy

II miejsce w regionie lubusko-zachodniopomorskim i

VII miejsce w Polsce

  1.  

Jakub Kumorek

Łukasz Przeszłowski

Marta Lewandowska 

Bianka Napiórkowska 

Bartosz Feculak 

Agata Rybak

Julia Świątek-Brzezińska

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wyróżnienie w kategorii Junior ( kl.I)

 

 

 

 

  1.  

Stanisław Rak

Jakub Dąbski

Paweł Sobczak

Justyna Drapała

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wyróżnienie w kategorii Student (kl.II i III)

 

 

  1. Olimpiady i konkursy  przedmiotowe (szczebla okręgowego, wojewódzkiego)

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa

Uzyskany tytuł/miejsce

 

 

 

 

  1.  

Jakubik Paula

VII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim

III miejsce w województwie

  1.  

Andrzejewska Aleksandra

LII Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego

finalistka

  1.  

Garbacki Łukasz

Łukasik Zuzanna

Olimpiada Statystyczna

Zakwalifikowani do zawodów okręgowych

  1.  

Schlamberger Roland

Pożoga Izabela

Olimpiada Języka Angielskiego

Zakwalifikowani do etapu okręgowego

  1.  

Skworcz Łukasz

Łukasik Zuzanna

Szeremecka Magda

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Zakwalifikowani do etapu okręgowego

  1.  

Kania Jakub

Golczyk Mateusz

Olimpiada Prawa

Awans do etapu okręgowego

 

  1.  

Golczyk Mateusz

Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Awans do etapu wojewódzkiego

  1.  

Jurkowska Julia

Kamiński Oskar

Olimpiada Biologiczna

Zakwalifikowani do etapu okręgowego

  1.  

Kania Jakub

Nowak Zuzanna

Golczyk Mateusz

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Awans do etapu okręgowego

  1.  

Kęsy Maja

Nowak Zuzanna

Marzec Oskar

Olimpiada Historyczna

Awans do części ustnej etapu okręgowego

  1.  

Szutowski Kacper

Boberski Dawid

Olimpiada Solidarności

Awans do etapu wojewódzkiego

  1.  

Marzec Oskar

Romaniuk Mateusz

Jakubik Paula

Olimpiada Znajomości Afryki

Awans do etapu  okręgowego

  1.  

Jakubik Paula

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Zakwalifikowana do etapu okręgowego

  1.  

Serement Katarzyna

Ksok Kornelia

Międzynarodowa Olimpiada Neurobiologiczna Brajan Bee

Zakwalifikowani do etapu okręgowego

  1.  

Skworcz Łukasz

XV Olimpiada Przedsiębiorczości

Zakwalifikowany do etapu okręgowego

  1.  

Dziuba Dominika

Winnik Rozalia

Piotrowska Paula

Radzińska Natalia

Klin Zofia

Bednarek Patrycja

Sosnowska Julia

Hołubczat Barbara

Awtuch Katarzyna

Kaszyńska Julia

Dybowski Michał

Greczyło Michał

Ogólnopolski Konkurs „Wszczep Sobie Zdrowie”

Zakwalifikowani do II etapu (półfinał)

 

  1. Sukcesy sportowe na szczeblu powiatowym i wojewódzkim

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa zawodów

Uzyskany tytuł/miejsce

  1.  

Kowalik Natalia

Skrobanek Hanna

Skrobanek Zofia

Baranek Aleksandra

Pastuszko Patrycja

Russ-Szyszka Amelia

Idziak Zuzanna

Salmanowicz Julia

Sroka Aleksandra

Nerć Patrycja

Łazor Agata

Hengier Aleksandra

Kozińska Joanna

Kosior Michalina

Kotowicz Martyna

Mistrzostwa Powiatu - Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

(Licealiada)

I miejsce

  1.  

Osiak Jakub

Organista Wiktor

Wronowski Filip

Godlewski Klaudiusz

Mastyło Sebastian

Greczyło Michał

Sycz Maciej

Dąbrowski Tomasz

Gasiul Krzysztof

Trzciński Piotr

Ruta Dawid

Garbacki Łukasz

Kodź Patryk

Rosicki Artur

Sawicki Filip

Hałuszka Grzegorz

Gruszka Igor

Dąbrowski Jakub

Mistrzostwa Powiatu - Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców

(Licealiada)

III miejsce

  1.  

Kowalik Natalia

Skrobanek Hanna

Nerć Patrycja

Skrobanek Zofia

Baranek Aleksandra

Russ-Szyszka Amelia

Idziak Zuzanna

Pastuszko Patrycja

Salmanowicz Julia

Rodziewicz Gabriela

Awtuch Katarzyna

Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego – Biegi Przełajowe w ramach Licealiady 2019

I miejsce

  1.  

Kuśmierczyk Martyna

Kucharska Katarzyna

Igiel Maja

Rybińska Anna

Rybińska Alicja

Czarnecka Martyna

Kowalik Natalia

Gajda Julia

Kotowicz Martyna

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt

III miejsce

  1.  

Komorska Izabela

Mężykowska Michelle

Nocek Julia

Bolechowska Jagoda

Finał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce  3x3 Dziewcząt

II miejsce w województwie

  1.  

Foltyniewicz Zofia

Jakubik Paula

Kowalik Natalia

XII Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego w Tenisie Stołowym – dziewcząt –Licealiada 2019/20

V miejsce

  1.  

Frankowski Jakub

Łosiewicz Gabriel

XII Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego w Tenisie Stołowym – chłopców –Licealiada 2019/20

III miejsce

  1.  

Kowalik Natalia

Skrobanek Hanna

Nerć Patrycja

Skrobanek Zofia

Baranek Aleksandra

Russ-Szyszka Amelia

Idziak Zuzanna

Pastuszko Patrycja

Salmanowicz Julia

Hengier Aleksandra

Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Tychowo

II miejsce w województwie

  1.  

Kulig Julia

Figiel Julia

Nerć Patrycja

Foltyniewicz Zofia

Baranek Aleksandra

Skrobanek Hnna

Szczepańska Wiktoria

Powiatowe mistrzostwa w pływaniu– dziewcząt – Licealiada – sztafety pływackie

I miejsce

  1.  

Dybowski Michał

Pestka Wojciech

Poghosyan Vahe

Piątek Bartosz

Szczepański Konrad

Mikołajczyk Grzegorz

Sycz Maciej

Powiatowe mistrzostwa w pływaniu- chłopców

Licealiada – sztafety pływackie

I miejsce

  1.  

Kulig Julia

Figiel Julia

Nerć Patrycja

Foltyniewicz Zofia

Baranek Aleksandra

Skrobanek Hanna

Finał wojewódzki szkół średnich w sztafetach  pływackich dziewcząt

IV miejsce w województwie

  1.  

Dybowski Michał

Pestka Wojciech

Poghosyan Vahe

Piątek Bartosz

Szczepański Konrad

Celej Radosław

Finał wojewódzki szkół średnich w sztafetach  pływackich chłopców

V miejsce w województwie

  1.  

Sienkiewicz Jakub

Kodź Patryk

Patrzyński Stefan

Bielas Michał

Dębowski Kacper

Krywiński Błażej

Kiczuk Maksymilian

Krupecki Dawid

Gonczarów  Dominik

Celej Radosław

Dąbrowski Jakub

Wronowski Filip

Mistrzostwa Powiatu szkół średnich w piłce koszykowej

w ramach Licealiady.

I miejsce

  1.  

Dobysz Natalia

Kumoch Daria

Kozińska Joanna

Komorska Iza

Nocek Julia

Mężykowska Michelle

Bolechowska Jagoda

Wiśniewska Wiktoria

Bogdanowicz Kamila

Nowacka Zuzanna

Mistrzostwa Powiatu szkół średnich w piłce koszykowej

w ramach Licealiady

I miejsce

  1.  

Kuśmierczyk Martyna

Sobala Wiktoria

Pauba Paulina

Kulig Julia

Kraniec Nina

Sołowicz Nikola

Sołowicz Emilia

Staszewska Katarzyna

Rudnik Martyn

Dobysz Natalia

Zgierska Julia

Górka Aleksandra

Gabryś Aleksandra

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt.

I miejsce

  1.  

Iwo Szczerbiński

Igor Gruszka, Błażej Krywiński, Maciej Sycz, Piotr Trzeciński,

Mateusz Apanowicz,

Miłosz Sobolewski,

Jakub Frankowski,

Gabriel Łosiewicz,

Oskar Stalmasiński

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców.

II miejsce

  1.  

Brodowska Aleksandra

Dobysz Natalia

Kosior Michalina

Kowalik Natalia

Kucharska Katarzyna

Kulig Julia

Kumoch Daria

Kuśmierczyk Martyna

Nowacka Zuzanna

Pauba Paulina

Rybińska Alicja

Rybińska Anna

Sołowicz Nikola

Staszewska Katarzyna

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce

 

  1. Konkursy przedmiotowe (szczebla powiatowego) i inne

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Olimpiady i konkursy

Uzyskany tytuł/miejsce

  1.  

Roland Schlamberger

X Powiatowy  Konkurs Języka Angielskiego ”Best of The Best”

III m-ce

  1.  

Skrobanek Hanna

Stolarek Ewelina

Kania Jakub

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

III m-ce

IV m-ce

V m-ce

  1.  

Jakub Kumorek

V Powiatowy Konkurs Matematyczny

I miejsce w kategorii licea

  1.  

Liniewicz Jakub

Maduzia Maciej

Sobczak Paweł

Zorientowany matematyk

I miejsce drużynowo

 

 

  1.  

Kaczyńska Julia

Kozińska Joanna

Poghosyan Meri

Zorientowany matematyk

II miejsce drużynowo

 

  1.  

Kobyłecki Jakub

Pietrzyk Karolina

Ślęzak Natalia

Zorientowany matematyk

III miejsce drużynowo

  1.  

Nowacka Zofia

Tederko Zuzanna

Powiatowy Konkurs wokalny „Piosenka dobra na wszystko”

I miejsce

  1.  

Kociszewska Julia

Pojedynek Strzelecki z okazji Dnia Niepodległości.

II miejsce

  1.  

Kolasińska Julia

 

Tederko Zuzanna

Nowacka Zofia

Stańska Malwina

 

Chór

 

Przegląd Kolęd i Pastorałek

 

Przegląd Kolęd i Pastorałek

 

 

 

Przegląd Kolęd i Pastorałek

I m-ce

 

II m-ce jako tercet

 

 

 

I m-ce

  1.  

Gmerek Oliwia

Paszkiewicz  Maja

Chabowska Ewa

Konkurs plastyczny „Moja Natura”

I m-ce  Gmerk Oliwia

II m-ce Paszkiewicz Maja

Wyróżnienie – Chabowska Ewa

 

 

Aktualności

Kontakt

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku
    ul. Ks. Elżbiety 1 78-400 Szczecinek
  • 94 37 400 32

Galeria zdjęć