• Nauczyciele

        • Wykaz nauczycieli pracujących w I LO im. Ks. Elżbiety

          w Szczecinku w roku szkolnym 2020/2021

          l.p.

          Nazwisko i imię

          Nauczany przedmiot

          1.  

          Szczepaniak Arkadiusz

          WOS, historia, HIS, Podstawy przedsiębiorczości

          1.  

          Okuniewicz Beata

          Informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

          1.  

          Adamiecka Janina

          Język rosyjski

          1.  

          Antoniak Czajka-Alina

          WOS, historia

          1.  

          Bobyk Honorata

          matematyka

          1.  

          Borsuk Agnieszka

          Język niemiecki

          1.  

          Budna Teresa

          Podstawy przedsiębiorczości, informatyka, język francuski, ekonomia w praktyce

          1.  

          Czaplińska Danuta

          chemia

          1.  

          Drapała Krystyna

          Matematyka

          1.  

          Gołębiowski Zbigniew

          matematyka

          1.  

          Jankun Ewa

          biologia

          1.  

          Kania Jerzy

          Historia, HIS

          1.  

          Kilian Grzegorz

          Wychowanie fizyczne

          1.  

          Komorowska Anna

          Język polski, biblioteka

          1.  

          Kosińska Lucyna

          muzyka

          1.  

          Kościukiewicz Marlena

          Język polski

          1.  

          Kowalczyk Karolina

          Język angielski

          1.  

          Kozłowska Joanna

          Język angielski, język hiszpański

          1.  

          Litwin-Kizielewicz Renata

          biologia

          1.  

          Ludka Dorota

          chemia

          1.  

          Łysiak Anna

          Język włoski, język francuski, biblioteka

          1.  

          Łysiak Ryszard

          HIS

          1.  

          Mazur Tomasz

          Wychowanie fizyczne, geografia

          1.  

          Michalska Wioletta

          geografia

          1.  

          Mielnik Grażyna

          matematyka

          1.  

          Nicpoń Agnieszka

          Język polski

          1.  

          Mikosza Magdalena

          geografia

          1.  

          Nyk Dariusz

          Fizyka, informatyka

          1.  

          Okuniewicz Piotr

          Informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

          1.  

          Ostrowska Iga

          Biologia, przyroda

          1.  

          Pawlak-Gieniusz Agnieszka

          fizyka

          1.  

          Plichta Ewa

          Język angielski

          1.  

          Radzymińska Anna

          Język łaciński, biblioteka

          1.  

          Rynkiewicz Aleksandra

          pedagog

          1.  

          Rynkiewicz Sylwia

          psycholog

          1.  

          Samojłow Agnieszka

          Język angielski

          1.  

          Skierska Elżbieta

          religia

          1.  

          Skobel Paweł

          Wychowanie fizyczne

          1.  

          Stec Daria

          Język niemiecki, etyka

          1.  

          Stemplewska Aleksandra

          Język polski

          1.  

          Szacik-Jankowska Jolanta

          Język polski

          1.  

          Szokal - Egird Stanisława

          Język angielski

          1.  

          Szpakowska Urszula

          Wychowanie fizyczne

          1.  

          Szymaszek Magdalena

          geografia

          1.  

          Więcek Dariusz

          religia

          1.  

          Wilicka Iwona

          Język polski

          1.  

          Woźniak Elżbieta

          Historia, WOS, HIS

          1.  

          Wróblewska Joanna

          Język polski

          1.  

          Wróblewski Piotr

          Język angielski

          1.  

          Wysocka Bożenna

          matematyka