• Nabór do bursy 2021/2022

• Uczniowie, rozpoczynający naukę w roku szkolnym 2021/2022 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Elżbiety w Szczecinku, którzy chcieliby zamieszkać w Bursie Szkolnej Nr 2 w Szczecinku proszeni są o wypełnienie i złożenie do sekretariatu Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - Zespołu Placówek Oświatowych w Szczecinku deklaracji przyjęcia do bursy  w nieprzekraczalnym terminie do 6 sierpnia b.r.

Więcej na stronie CEEiRJ

W związku z sytuacją zagrożenia wirusem COVID-19 prosimy o składanie deklaracji w wersji elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@eco.szczecinek.pl.

UWAGA

Wychowanków, którzy chcą kontynuować pobyt w Bursie Szkolnej nr 2 w Szczecinku w roku szkolnym 2021/2022 prosimy o wypełnienie deklaracji pobytu (dostępne niżej - inna dla osób pełnoletnich!) i odesłanie jej w wersji elektronicznej na adres sekretariat@eco.szczecinek.pl w nieprzekraczalnym terminie - do 30 lipca 2021 roku!

• brak danych