• Zespoły przedmiotowe

        •  

          I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku

          ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE 2020/2021

          I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku

          ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE 2020/2021

           

          ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY

          SKŁAD ZESPOŁU PRZEDMIOTOWEGO

          PRZEWODNICZĄCY

           

          1. Zespół nauczycieli

          przedmiotów humanistycznych.

           

          W tym: języka polskiego, biblioteki szkolnej, podstaw dziennikarstwa, historii, wiedzy o społeczeństwie, historii i społeczeństwa, historii wojskowości, języka łacińskiego w prawie, muzyki, religii oraz etyki.

           

          p. Alina Antoniak-Czajka

          p. Jerzy Kania

          p. Anna Komorowska

          p. Lucyna Kosińska

          p. Marlena Kościukiewicz

          p. Anna Łysiak

          p. Ryszard Łysiak

          p. Agnieszka Nicpoń

          p. Anna Radzymińska

          p. Elżbieta Skierska

          p. Daria Stec

          p. Aleksandra Stemplewska

          p. Jolanta Szacik – Jankowska

          ks. Dariusz Więcek

          p. Iwona Wilicka

          p. Elżbieta Woźniak

          p. Joanna Wróblewska

           

           

          p.  Elżbieta Woźniak

           

          1. Zespół nauczycieli nowożytnych języków obcych.

           

          W tym: języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego, języka rosyjskiego, języka francuskiego, języka włoskiego.

           

           

           

          p. Janina Adamiecka

          p. Agnieszka  Borsuk

          p. Teresa  Budna

          p. Karolina Kowalczyk

          p. Joanna Kozłowska

          p. Anna  Łysiak

          p. Ewa Plichta

          p. Agnieszka Samojłow

          p. Daria Stec

          p. Stanisława Szokal – Egird

          p. Piotr Wróblewski

           

           

          p. Ewa Plichta

           

          1. Zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

           

          W tym: matematyki, informatyki, podstaw przedsiębiorczości, ekonomii w praktyce, elementów programowania, rysunku technicznego, fizyki, biologii, chemii, geografii, wychowania fizycznego oraz edukacji dla bezpieczeństwa.

           

          p. Honorata Bobyk

          p. Teresa Budna

          p. Danuta Czaplińska

          p. Krystyna Drapała

          p. Zbigniew Gołębiowski

          p. Ewa Jankun

          p. Grzegorz Kilian

          p. Renata Litwin- Kizielewicz

          p. Dorota Ludka

          p. Tomasz Mazur

          p. Wioletta Michalska

          p. Grażyna Mielnik

          p. Magdalena Mikosza

          p. Dariusz Nyk

          p. Piotr Okuniewicz

          p. Iga Ostrowska

          p. Agnieszka Pawlak-Gieniusz

          p. Paweł Skobel

          p. Urszula Szpakowska

          p. Magdalena Szymaszek

          p. Bożenna Wysocka

           

           

          p.  Grażyna Mielnik

           

          1. Zespół nauczycieli wychowawców.

           

          Klasy pierwsze

          I A – p. Jerzy Kania

          I B – p. Agnieszka Samojłow

          I C – p. Alina Antoniak – Czajka

          I D – p. Renata Litwin – Kizielewicz

          I E – p. Iwona Wilicka

          I F – p. Elżbieta Woźniak

           

          Klasy drugie

          II A – p. Urszula Szpakowska

          II B -  p. Daria Stec

          II C –  p. Elżbieta Skierska

          II D – p. Agnieszka Borsuk

          II E -  p. Aleksandra Stemplewska

           

          II P – p. Grażyna Mielnik

          II R – p. Stanisława Szokal-Egird

          II S – p. Grzegorz Kilian

          II T – p. Danuta Czaplińska

          II U – p. Ewa Plichta

           

          Klasy trzecie

          III A – p. Tomasz Mazur

          III B – p. Teresa Budna

          III C – p. Iga Ostrowska

          III D – p. Ewa Jankun

          III D1 – p. Paweł Skobel

           

          p. Sylwia Rynkiewicz – psycholog

           

           

          p. Aleksandra Rynkiewicz