• Zajęcia w ramach projektu.

• Projekt - ,,Stawiamy na cyfryzację! -  poprawa jakości i dostępności kształcenia ogólnego w szkołach ponadpodstawowych", realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

W ramach projektu realizowane są zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z biologii, których celem jest między innymi obserwacja mikroskopowa komórek, tkanek, organizmów żyjących w wodzie itp. Podczas ostatnich zajęć uczniowie mogli obserwować budowę tkanek zwierzęcych.
          Taka forma pracy  pomaga uczniom w znaczący sposób przyswoić wykładany materiał, a nauczycielom zwiększa szanse uatrakcyjnienia prowadzonych zajęć lekcyjnych.

#FunduszeUE
          #FunduszeEuropejskie