• "Nasze dziewczyny znowu najlepsze w lekkiej atletyce"

     • W poniedziałek 28.09.2020 roku na stadionie lekkoatletycznym przy Zespole Szkół nr 6 odbyły się mistrzostwa powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w ramach Licealiady 2020. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze uczennice, które po zaciętej walce zdobyły mistrzostwo powiatu!

      Nasze dziewczyny pod opieką p.Tomasza Mazura zajęły I miejsce i stanęły na najwyższym stopniu podium! Złote medale zdobyły: Hanna Skrobanek, Zofia Skrobanek, Aleksandra Baranek, Patrycja Pastuszko, Amelia Russ-Szyszka, Zuzanna Idziak, Patrycja Nerć, Agata Łazor, Aleksandra Hengier, Zofia Foltyniewicz, Martyna Łukaszczuk, Zuzanna Łukasik, Martyna Kuśmierczyk, Wiktoria Chmielewska.

      Brawo dziewczyny za walkę, zaangażowanie i ogromny sukces! Gratulacje!!!

     • "Chłopcy z brązem w lekkiej atletyce"

     • Ogromne zaangażowanie i wola walki sprawiły, że chłopcy uplasowali się na III miejscu w mistrzostwach powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w ramach Licealiady 2020!

      Nasi chłopcy pod opieką p.Tomasza Mazura zdobyli brązowe medale!!

      Skład drużyny: Konrad Szczepański, Paweł Okuniewicz, Oliwier Szymborski, Olgierd Masłowski, Klaudiusz Godlewski, Piotr Trzeciński, Rosicki Artur, Igor Gruszka, Vahe Poghosyan, Klaudiusz Jędrzejewski, Szymon Ciecieląg, Jakub Kuszmar, Gabriel Łosiewicz, Błażej Krywiński, Jakub Kumorek i Hubert Sniechowski.

      Brawo chłopaki za walkę! Gratulacje!!!

     • Pierwszy sukces naukowy w roku szkolnym 2020/2021!

     • 17 września o godzinie 10.00 w Szczecinie odbył się etap wojewódzki VII edycji Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III C Dawid Boberski i Kacper Szutowski. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością dziejów polityczno-społecznych Polski w latach 1970-1990.

      Miło nam poinformować, że wśród trzech wyłonionych laureatów znalazł się Kacper Szutowski, który wraz z dwoma kolegami z Kalisza Pomorskiego będzie reprezentował województwo zachodniopomorskie w etapie centralnym, który odbędzie się w grudniu tego roku.

      Gratulujemy i życzymy powodzenia !

     • Szafki szkolne.

     • Drodzy absolwenci I LO.

      Zwracamy się z prośbą o podanie informacji przez osoby/absolwentów, którzy posiadają szafkę szkolną. Potrzebujemy następujących danych: numer szafki, lokalizacja oraz imię i nazwisko wraz z z nr telefonu do kontaktu. Informację proszę kierować do sekretariatu szkoły telefonicznie lub mailowo do 21 września 2020r.

      Po tym terminie szafki zostaną uporządkowane.