• III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim

• Miło mi poinformować o sukcesie uczennicy klasy 2S Julii Trusewicz, która zajęła 3 miejsce  w III Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Jak uszczypie będzie znak" im. Anny Szewczyk – Konefał. Warto również nadmienić, że inny tekst Julii został opublikowany na oficjalnym polskim fanpage`u magazunu o Formule 1. Jest to reportaż poświęcony Ayrtonowi Sennie i nosi tytuł "Wygraj albo zgiń, bdziesz nieśmiertelny". 08.05.2021 uczennica udzieliła wywiadu szczecineckiemu Tematowi i opowiedziała o swej pasji związanej ze sportami motorowymi. Cały artykuł dostępny na stronie internetowej gazety (https://szczecinek.com/artykul/wygraj-albo-zgin/1170040).

Serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne, ponieważ Julia wciąż rozwija swoją pasję literacką.

Aleksandra Stemplewska

• Spotkanie z dietetykiem - Panią Katarzyną Zielińską-Smulczak

• 27 maja 2021 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Elżbiety w Szczecinku odbyło się spotkanie z dietetykiem - Panią Katarzyną Zielińską-Smulczak, która przedstawiła uczniom klasy I D, I E i II P informacje na temat wpływu diety na zmiany klimatu. Zajęcia zorganizowane zostały przez Klimatyczną Redakcję Szkolną "Impuls" działającą w ramach projektu "1Planett4AII - Razem dla klimatu", realizowanego przez Fundację Edukacji Obywatelskiej w Warszawie.