• Michał Piszczek laureatem XV Olimpiady Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

• W dniach 17-19 czerwca br w Warszawie odbył się finał kolejnej olimpiady historycznej. Nasz uczeń z klasy III S Michał Piszczek został LAUREATEM etapu centralnego XV Olimpiady Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Od Obertyna do Wiednia 1531-1683!!!

Michał zajął II miejsce w Polsce a zdaniem przewodniczącego jury prof. Grzegorza Nowika również na świecie! To ogromny sukces tego ucznia i wyróżnienie dla naszej szkoły.

Z całego serca gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni

• Mamy kolejną finalistkę etapu centralnego z przedmiotów humanistycznych!

Nina Klin z klasy III c została finalistką etapu centralnego X Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP organizowanej w Białymstoku w ramach COPTIOSH. Ponadto Nina jest laureatką etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie. W tak pięknym stylu uczennica  zakończyła naukę w naszej szkole!

Serdeczne gratulacje!

• Finał XXXIII edycji Międzynarodowego Konkursu „Mathématiques Sans Frontières”

• 10 marca 2022 r. odbył się finał XXXIII edycji Międzynarodowego Konkursu „Mathématiques Sans Frontières”. Konkurs ten organizowany jest pod auspicjami Rady Europy. Finał Konkursu odbywa się w tym samym dniu i o tej samej godzinie we wszystkich szkołach, w których kształcą się uczestnicy konkursu.

W bieżącym roku udział wzięły również dwie klasy pierwsze z naszej szkoły: I A i I F.

Klasyfikacje są prowadzone w województwie, regionie i kraju.

Bardzo dobrym wynikiem może pochwalić się klasa I F, która zajęła I miejsce w województwie zachodniopomorskim, jednocześnie VI miejsce w regionie lubusko-zachodniopomorskim i XIV miejsce w kraju (na 171 klas pierwszych).

Klasa I A zajęła III miejsce w województwie, XV w regionie i XXIX w kraju.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.