• Konferencja Naukowa Revitalife

     • 24-25.11.2022 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Konferencji Naukowej Revitalife, poświęconej szeroko rozumianej tematyce rewitalizacji i rekultywacji wód. Konferencja odbyła się w siedzibie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku.

     • Trening w Fitness Klubie

     • Uczniowie klasy IIIBC , 4S uczestniczyli w treningu w Fitness Klubie w ramach zajęć wychowania fizycznego pod opieką Pani Anny Guzik-Sobolewskiej. Młodzież zapoznała sie z ćwiczeniami cardio oraz maszynami siłowymi. Z pewność nie są to pierwsze i ostatnie takie lekcje.

     • Mamy kolejny medal w finale wojewódzkim

     • 14.11.2022r. na basenie w Kołobrzegu odbyły się Finały wojewódzkie w pływaniu drużynowym w ramach Licealiady.

      Nasze dziewczyny znowu osiągnęły duży sukces sportowy i zdobyły trzecie miejsce!!!

      Skład naszej drużyny: Zuzanna Śledź, Joanna Kulbaka, Daria Bilous, Hanna Foltyniewicz, Hanna Skrobanek, Aleksandra Baranek i Hanna Ząbczyk. Opiekun zespołu: Tomasz Mazur.

      Brawo dziewczyny za walkę i zaangażowanie! Gratulacje!

      Bardzo dobrze w Kołobrzegu zaprezentowała się męska drużyna, która wywalczyła piąte miejsce w województwie! Brawo chłopaki za walkę! Gratulacje!

      Skład drużyny chłopców: Mateusz Pieńkos, Ignacy Pieńkos, Tymon Pieńkos, Paweł Okuniewicz, Mateusz Skwierawski i Mateusz Kolasiński. Opiekun zespołu: Tomasz Mazur.

     • Dziewczyny z I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku najlepsze w pływaniu.

     •  

      03.11.2022 na basenie miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w pływaniu w ramach Licealiady. Kolejny sukces sportowy odniosły nasze dziewczyny, które zajęły pierwsze miejsce i zdobyły złote medale! Nasze uczennice wystąpiły w składzie: Zuzanna Śledź, Aleksandra Baranek, Joanna Kulbaka, Daria Bilous, Hanna Foltyniewicz, Hanna Skrobanek i Martyna Nosal. Brawo dziewczyny i ogromne gratulacje! Życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!

      Bardzo dobrze również zaprezentowała się reprezentacja chłopców, która zajęła drugie miejsce! Skład drużyny: Mateusz Pieńkos, Ignacy Pieńkos, Paweł Okuniewicz, Tymon Pieńkos, Bartosz Piątek, Mateusz Kolasiński i Mateusz Skwierawski. Gratulacje chłopaki! Opiekunem zespołów był p. Tomasz Mazur.

       

     • I miejsce Martyny Nosal w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY” .

     • Wyniki VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego

      „NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY” .

      I miejsce: Martyna Nosal. Gratulujemy!

      Warto by było dodać, że podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny; rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją, rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności w dziedzinie fotografii.

      Honorowy Patronat nad konkursem objęli:

      Minister Edukacji i Nauki

      Mazowiecki Kurator Oświaty

      Marszałek Województwa Mazowieckiego

      Prowincja Warszawska - Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu

      Katedra Fotografii i Genologii Dziennikarskiej, UW

      Fotoklub RP Stowarzyszenie Twórców

      Rosikon press

      Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze

      KONDRAT- MEDIA

      Patronat Medialny:

      Radio dla Ciebie

      Czasopismo Geografia w Szkole

      Na konkur nadesłano ponad 1600 prac od 988 autorów. To nie lada wyczyn, tym bardziej, że wśród jury konkursowego byli wybitni fotografowie, jak dr hab.Wojciech Sternak, fotograf i kulturoznawca.

      Nagrodzone prace zostały zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej 18.11.2022 r. w Warszawie.

      Zdobywczyni I mejsca Martyna Nosal otrzymała zaproszenie na Galę pokonkursową w Warszawie na której będą prezentowane nagrodzone prace.

      Link do galerii  wyróżnionych prac:

      https://photos.google.com/share/AF1QipPMC6FDE8dy76hJV2cz0OzU6P5UOJtbmFzjEBcKFJFqz4iGBI_as4F-WmLdx7rtVA?key=UFRUUllUSWIyNjRqbTh2UGJGNFdMWjIteFpBY1Jn